CO NAS WYRÓŻNIA

• Przedszkole jest małe, co stwarza ciepły rodzinny nastrój w nim panujący, niezbędny do dobrego samopoczucia małego dziecka.
  • Przyjazna, rodzinna atmosfera, pełna ciepła, zrozumienia i optymizmu. Indywidualne spojrzenie na każde dziecko, które pozwala na poznanie każdej pociechy i wychwycenie jej potrzeb i możliwości, w celu wspomagania wszechstronnego rozwoju.
  • Lokalizacja placówki, budynek Przedszkola położony jest z  dala od ruchliwych ulic,  co podkreśla jego kameralność. Ogromnym atutem jest duże podwórko oraz czteroczęściowy ogród wyposażony w bezpieczny ekologiczny sprzęt do zabaw na świeżym powietrzu.
  • Przedszkole posiada przestronne sale dydaktyczne, bajecznie kolorowe, zadbane, wyposażone  w nowoczesne zabawki i pomoce dydaktyczne  zapewniające  naszym dzieciom wspaniałe warunki do zabawy jak i do nauki. Korytarze zdobią bogate gazetki tematyczne, okolicznościowe, a wśród nich znajduje się szczególnie wyeksponowany kącik informacyjny dla rodziców, który  pełni  rolę łącznika między rodzicami, dziećmi a nauczycielami.
  • Wykwalifikowana kadra pedagogiczna pełna troski i oddania, która w szczególności dba i troszczy się o to, aby Państwa dzieci czuły się w naszym przedszkolu bezpiecznie, spokojnie i radośnie.
  • Własna kuchnia, która zapewnia smaczne i zdrowe posiłki dla naszych najmłodszych, zatwierdzona i działająca pod nadzorem miejskiej stacji sanitarno epidemiologicznej, posiadająca wdrożony system HACCP, czyli najważniejsze standardy związane z bezpieczeństwem i higieną żywności