Morskie przygody

26.07.2019 r.  w naszym przedszkolu odbył się Bal Morski. Na balu, którego motywem przewodnim były świat podwodny, dzieci miały okazję poznać zwierzęta morskie, bawić się i tańczyć w rytm morskiej muzyki ale także przypomnieć sobie zasady bezpiecznych wakacji nad wodą. Wszystkie dzieci bawiły się na „sali balowej”, która stała się Morską głębią a także Wyspą piratów. Na sali bawili się przy dźwiękach muzyki piraci, meduzy, ośmiornice, plażowicze i dużo innych postaci. Dodatkowo każde dziecko miało na sobie ubranie w kolorze morza. Konkursy, zabawy, wiele morskich niespodzianek i wspólne tańce były okazją do miłych wspomnień o chwilach spędzonych w przedszkolu. Wszystkim przedszkolakom zabawa dostarczyła wielu przeżyć, wspomnień i niezapomnianych wrażeń.

Bal był podsumowaniem realizowanego w okresie wakacji projektu edukacyjnego „Morskie przygody”.