Zajęcia adaptacyjne!!!

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców, którzy od 1 września 2019r. dołączą do naszej przedszkolnej gromadki na zajęcia w ramach dni adaptacyjnych w naszym przedszkolu.

Czekamy na Was w dniach 09,10,11 lipca 2019r. o godzinie 16.00.

Dnia 08.07.2019r.(poniedziałek) o godz. 16.30 zapraszamy na spotkanie tylko Rodziców z Dyrektorem Przedszkola.

Celem zajęć adaptacyjnych w przedszkolu jest ułatwienie maluchowi bezstresowego wkroczenia w świat grupy przedszkolnej. Podczas zajęć dzieci poznają przedszkole oraz nauczycieli. Będą uczestniczyły w zajęciach ruchowych, plastycznych i edukacyjnych oraz zabawach integracyjnych w sali i na terenie ogrodu przedszkolnego.

Pragniemy, aby wszystkie dzieci z uśmiechem, bez stresu i płaczu przychodziły do naszego przedszkola.

Serdecznie zapraszamy!

Dyrektor i nauczyciele