Strajk nadal trwa!!!

Od dnia 23.04.2019r. akcja strajkowa w naszym przedszkolu będzie kontynuowana aż do odwołania. Rodziców którzy są w wyjątkowo trudnej sytuacji i nie są w stanie zapewnić opieki dzieciom od wtorku 23.04.3019r., bardzo proszę o kontakt po numerem telefonu 774542440.

W tych dniach organizowane będą tylko zajęcia opiekuńcze dla 25 dzieci. Opiekę będzie sprawował Dyrektor, który w tym czasie pełni również działania kierownicze.

Serdecznie Państwu dziękujemy za wyrozumiałość i ogromne wsparcie jakie doświadczyliśmy od Państwa w ostatnich dniach.

Bardzo proszę o śledzenie bieżących informacji w radiu, telewizji i prasie. O wszelkich zmianach natychmiast poinformujemy na stronie internetowej naszego przedszkola.

Magdalena Fortalska

Dyrektor PP6