Drodzy Rodzice Strajk nadal trwa!!!

Dziś piąty dzień strajku, do akcji protestacyjnej przystąpiło 100% nauczycieli i pracowników przedszkola.

Chciałam Państwa jednocześnie poinformować, że od poniedziałku 15.04.2019r. akcja protestacyjna w Przedszkolu Publicznym nr 6 w Opolu będzie nadal kontynuowana.

W związku z tym nie mam żadnych możliwości zorganizowania zajęć dydaktycznych, toteż zajęcia nie odbędą się aż do odwołania. Przepisy oświatowe obligują mnie do organizowania zajęć zgodnie z zasadą, że pod opieką jednego nauczyciela, w tym przypadku Dyrektora, który w tym czasie pełni również działania kierownicze, może być maksymalnie 25 dzieci. Rodziców którzy są w wyjątkowo trudnej sytuacji i nie są w stanie zapewnić opieki dzieciom od poniedziałku 15.04.2019r., bardzo proszę o kontakt po numerem telefonu 774542440.

W tych dniach organizowane będą tylko zajęcia opiekuńcze dla 25 dzieci.

Serdecznie Państwu dziękujemy za wyrozumiałość i ogromne wsparcie jakie doświadczyliśmy od Państwa w ostatnich dniach.

Bardzo proszę o śledzenie bieżących informacji w radiu, telewizji i prasie. O wszelkich zmianach natychmiast poinformujemy na stronie internetowej naszego przedszkola.

Magdalena Fortalska

Dyrektor PP6